0

Вироби ручної роботи: унікальна мелодія натхнення

 

Авторські вироби цінувалися у всі часи – не втратили актуальності і зараз. Це стосується не тільки hand-made прикрас, але і різних аксесуарів, предметів інтер’єру, декору, дизайнерського одягу та ін. У чому ж полягає феномен незгасимої популярності ручної роботи?

Вироби ручної роботи – неповторна краса

У природі не існує однакових сніжинок, ідентичного малюнка відбитків пальців і навіть близнюків, хоча б в дрібницях, але відрізняються один від одного. У моді завжди була ексклюзивність, несхожість і оригінальність, тому індивідуальні прикраси – вічний і безсмертний тренд. Сучасність ще більш загострила прагнення жителів планети виділиться з сірої маси. У цьому відмінно допоможуть штучні вироби, створені руками справжніх майстрів.

Отже, чим відрізняється індпошиття від ширвжитку?

  • Унікальність. Навіть за умови повторення однієї і тієї ж ідеї, кожен художник, ювелір або різьбяр по дереву привнесе в нову річ щось свіже, залежне від миттєвого настрою, шепоту натхнення або погоди за вікном. Тому другого такого предмета ви не знайдете ніде
  • Энергетичний посил. Майстер в кожну річ вкладає душу – і це не просто гучна метафора: люди, що займаються рукоділлям – суцільно творчі натури. Вони витрачають безодню часу, сил і натхнення на створення своїх творінь. У підсумку виходить річ з власним обличчям, харизмою і характером. Тому важливо знайти саме «свій» виріб, який гармонійно поєднується з особистістю майбутнього власника
  • Чудова якість. Оригінальні прикраси, картини, вази та інші речі ручної роботи відрізняються безприкладною якістю. У всякому разі наш інтернет-магазин співпрацює тільки з сумлінними майстрами, чиї творіння радують око і вражають філігранністю виконання.

Речі ручної роботи – це вироби з власною історією, трепетно виношуються і народжені в муках творчості. Вони наповнені теплом рук і створені з любов’ю.

З часів стародавніх ремісників змінилося багато чого і значення хенд-мейд продукції – тепер вона несе в собі не стільки прикладну і практичну цінність, скільки культурну і естетичну.

Інтернет-магазин прикрас TVOYA RICH: якісні товари від кращих майстрів

У нашому каталозі споживачі можуть побачити чималу різноманітність виробів, аналогів яким немає ніде в світі. На базі однієї торгової площадки зібрані роботи величезної кількості приватних майстрів і компаній, що спеціалізуються на виготовленні:

  • Есклюзивних прикрас. Це браслети, брошки, сережки, ланцюжки, шпильки та ін., Створені з різних матеріалів – тканини, шкіри, натурального хутра, дерева, каміння, високоякісної вовни
  • Художньо-декоративних виробів. Перш за все, це чудові картини, авторські вази, квіткові горщики, керамічні та порцелянові блюда, розписані вручну. Все це зроблено зі скла, глини, тканини, дерева і так далі
  • Етно-продукції. У даній категорії представлені народні українські сорочки з вишуканими візерунком, суворі кілти, обожненими шотландцями, а також прикраси, виконані за лекалами древнескіфскіх коштовностей.

До уваги покупців пропонуються аксесуари, текстиль, косметика ручної роботи, іграшки, подарунки до свят і урочистих дат, антикварні вироби.

Індивідуальні прикраси не мають ніякого відношення до конвеєрних кліше і обридлих штампувань, схожі вироби ви ніколи не зустрінете на полицях самих елітних ювелірних салонів або розрекламованих супермаркетів. Це штучні речі, з часом перетворюються в реліквію.

З питаннями купівлі товарів звертайтесь за телефоном +38(099)193-13-49, пишіть в месенджер Facebook , дірект Instagram або на електрону адресу.