0

HANDMADE-EXPO – XXXI Міжнародна виставка

 

У березні 2020 роки відбудеться подія, що цікавить шанувальників виробів ручної роботи, а також хенд-мейд майстрів. Назва виставки – HANDMADE-EXPO, а пройде вона в Києві, на Броварському проспекті, в будівлі МВЦ. Схожий захід організовувався 25-28 жовтня в тій же локації і, судячи з численних відгуків, відвідувачі були в повному захваті.

HANDMADE-EXPO: пишність в кожному стежці

Виставка підійде тим, хто вважає рукоділля своїм хобі, а також людям, що перетворили захоплення в прибутковий бізнес. На заході буде представлено понад 350 торговельних марок, а заявки подали близько 270 учасників, які приїхали з усього світу.

Виставку наповнять унікальні роботи, виконані в різні техніках, також до послуг гостей пропонується повноцінний спектр товарів і устаткування для рукоділля. Все це можна придбати оптом і в роздріб, крім того, взяти участь в семінарах і тренінгах авторства професійних коучерів.

Подія неодмінно надихне творчі натури на нові звершення, збагатить знаннями, враженнями і дозволить поповнити матеріально-технічну базу.

Зокрема, відвідувачі березневої виставки рукоділля HANDMADE-EXPO побачать такі експозиції:

  • Роботи, виконані в різних техніках («декупаж», «батік», «печворк», «скрапбукінг» та інше)
  • Повітряні мережива і макраме
  • Покази та шоу-руми етнічного одягу
  • Дизайнерські ляльки та інші іграшки
  • Унікальний декор (кераміка, скло, картини)
  • Вироби з дерева, ковані експонати
  • М’які ведмедики Тедді
  • Твори ткацького мистецтва.

Це далеко не повний список експозицій виставки. Крім іншого, гості знакового і очікуваного заходу ознайомляться з декоративно-прикладною творчістю, ексклюзивними арт-проектами, тренд-зонами, національними сувенірами.

Бажаючим рекомендується звернути увагу на творчі покази новачків, де можна почерпнути свіжі ідеї, а також увібрати сучасні тенденції в сфері світового хенд-мейд. Обов’язковий до перегляду павільйон старовинної вишивки – в його рамках демонструються вправні, майже забуті техніки наших прабабусь. Надавши їм актуальність, майстри зможуть створити незвичайні колекції і зберегти традиції свого народу для нащадків.

Для бажаючих одягатися від кутюр створені куточки моди, наповнені незрівнянними авторськими зразками на всі сезони і випадки. Естетичне задоволення відвідувачам подарують як невеликі ательє, так і приватні дизайнери. Це прекрасна альтернатива шаблонним моделям з розряду мас-маркет.

HANDMADE-EXPO в повній мірі розкриє таємниці дивного світу рукоділля!